Duży dom - ładny, funkcjonalny, wygodny !!!

Kod oferty:
B7
Typ oferty:
sprzedaż
Rodzaj oferty:
Dom
Miejscowość:
Czyżowice
Powierzchnia:
195.00 m2
Cena:
760000.00 PLN

Do sprzedaży jest budynek mieszkalny o pow. zabudowy 195 m2, położony w Czyżowicach w Gminie Gorzyce. Dom zlokalizowany jest na działce o pow. 5602 m2, ogrodzonej z trzech stron. Budynek został oddany do użytkowania w 2007 r. Nieruchomość posiada bezpośredni dostęp do drogi publicznej, w sąsiedztwie znajdują się domy jednorodzinne oraz tereny zielone. Budynek jest jednopiętrowy, na parterze znajduje się kuchnia na wymiar wraz z wyposażeniem, duży salon z wyjściem na taras, łazienka z prysznicem, kotłownia oraz garaż na dwa samochody. Na piętrze znajdują się cztery pokoje, w sypialni szafa zabudowana na całej długości ściany oraz duża łazienka z rogową wanną. Budynek jest w całości podpiwniczony. W części pomieszczeń na parterze wykonano ogrzewanie podłogowe. Dach drewniany kryty dachówką ceramiczną. Dom jest w całości wykończony, w części pomieszczeń zostały wykonane meble na wymiar. Budynek wyposażony jest w instalację: elektryczną, wodociągową, olejowe c.o. Istnieje możliwość wydzielenia działki tylko pod dom około 1400 m2 co spowoduje spadek ceny do kwoty 590 000.00 zł. Kupujący nie płaci prowizji. Pomagamy w uzyskaniu kredytu.Zapraszamy do prezentacji.

 

Kupujący nie płaci prowizji.

Cena: 760.000,00 zł

 

Kupujący nie płaci prowizji.

Zapraszamy do bliższej prezenatcji tel.  606316052

 Pomagamy w uzyskaniu kredytu.

Jestem zainteresowany tą ofertą, przejdź do kontaktu

Zobacz także:

Działki mieszkaniowo-usługowe – Radlin

Do wynajęcia nieruchomość niezabudowana położona w Radlinie o pow. 3861 m2 składająca się dwóch działek ewidencyjnych. Nieruchomość posiada bezpośredni dostęp do drogi publicznej. Działki są nieutwardzone i nieogrodzone. Miesięczny koszt najmu: 5.800,00 zł (1,50 zł za 1 m2) DO NEGOCJACJI !!!

Zobacz szczegóły
Działka pod zabudowe położona w Turzyczce blisko centrum Wodzisławia Śl.

Działka przeznaczona pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną lub usługową. Lokalizacja umożliwia szybki i łatwy dostęp do centrum miasta Wodzisławia Śl. Cena 43 500 zł.

Zobacz szczegóły
Sprzedam M4 z dwoma balkonami do zamieszkania od zaraz na os. 1 Maja.

Do sprzedania mieszkanie z trzema pokojami i dwoma balkonami o powierzchni 54,12 m2. Cena 120 000 zł.

Zobacz szczegóły