Działka zabudowana budynkiem mieszkalnym do remontu oraz altaną położona w Turzyczce blisko centrum Wodzisławia Śl.

Kod oferty:
Dz23
Typ oferty:
sprzedaż
Rodzaj oferty:
Działki mieszkaniowe
Miejscowość:
Wodzisław Ślaski
Powierzchnia:
739.00 m2
Cena:
74000.00 PLN

Działka  położona jest w terenach zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej i zabudowy usługowej zgodnie z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego. Nieruchomość znajduje się w pierwszej lini zabudowy, graniczy bezposrednio z drogą miejską, jest ogordzona. Na działce znajduje się budynek gospodarczy, piętrowy do remontu. W ogrodzie znajduje się altana mieszkalna, jeden pokój z aneksem kuchennym. W bezpośrednim sąsiedztwie znajduje się zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna oraz tereny zielone. Łatwy i szybki dostęp do centrum miasta Wodzisławia Śl.

 

Cena: 74 000 zł. Do NEGOCJACJI

Zapraszamy do bliższej prezentacji tel.  606316052

POMAGAMY W UZYSKANIU KREDYTU.

Jestem zainteresowany tą ofertą, przejdź do kontaktu

Zobacz także:

Bardzo duża działka mieszkaniowo, produkcyjno, usługowa.

Idealna nieruchomość dla osób chcących mieszkać i prowadzić działalność gospodarczą w jednym miejscu, działka położona w Wodzisławiu Śl. w dzielnicy Wilchwy. Cena 200 000 zł DO NEGOCJACJI.

Zobacz szczegóły
Rybnik - działka do zabudowy

Działki z przeznaczeniem pod zabudowę jednorodzinną, położone w Rybnik w drugiej linii zabudowy, o pow. 4572 m2. Działki mają kształt prostokąta, na części występuje niewielkie nachylenie terenu, częściowo są zadrzewione i zakrzewione. Częściowo przez działki przebiega linia średniego napięcia. Na działkach możliwa jest budowa czterech budynków jednorodzinnych. Cena: 255 000 zł – DO NEGOCJACJI !!!

Zobacz szczegóły
Sprzedam działkę budowlaną 4800 m2 w Marklowicach.

Na sprzedaż bardzo duża działka budowlana w Marklowicach. Cena 270 000 zł.

Zobacz szczegóły